Transfery na Trzy Szczyty, do lasu Fanal oraz doliny Rabaçal

Interesuje Was zwiedzanie Madery na własną rękę? 🤔🥾⛰️

To wspaniale! Dzięki nam dotrzecie na popularne szlaki, po których możecie wędrować bez przewodnika. Zapewniamy transfer do trudno dostępnych miejsc oraz szczegółowy opis tras. Teraz już nie musicie się martwić wysokimi cenami za przejazd taksówką, brakiem komunikacji miejskiej czy ograniczonymi ofertami przewoźników.

Z naszą firmą www.gettohikes.com 🚌 z łatwością dotrzecie do jednych z najpiękniejszych szlaków trekkingowych na Maderze!

Oferta zawiera transfer na trasy:

1. Trzy szczyty: PR 1 + PR 1.2 - Pico do Areeiro - Pico Ruivo - Achada do TeixeiraWięcej

2. Dolina Rabaçal: PR 6:
- Levada 25 Źródeł i Wodospad RiscoWięcej
- Levada do Alecrim i Wodospad RiscoWięcej
- Levada da Rocha VermelhaWięcej

3. Las Fanal:
- PR 13 - Vereda do FanalWięcej
- PR14 - Levada dos CedrosWięcej
- Czas wolny w lesie Fanal - opcja bez trekkinguWięcej

Do autokaru będziecie mogli wsiąść z kilku różnych przystanków w Funchal oraz w Garajau, Caniço de Baixo, i Ribeira Brava, następnie zawieziemy Was na punkt startowy trasy, a po skończonej wycieczce odbierzemy z punktu końcowego danego szlaku.

Zapraszamy na Instagram i Facebook po więcej inspiracji!Eksploruj Maderę z przewodnikiem naszego partnera „Couple Away”!

Ten kompleksowy przewodnik jest Twoim kluczem do poznania cudów Madery. Zawiera mnóstwo bezcennych informacji, wskazówek i spostrzeżeń oraz obejmuje mnóstwo atrakcji, w tym różnorodnych szlaków turystycznych prezentujących piękno wyspy.
Od szczegółowych opisów różnych wędrówek po niezbędne wskazówki dotyczące różnych aktywności – ten przewodnik to Twój spersonalizowany plan prowadzący do niezapomnianej przygody na Maderze.