Nasza historia

<b>Dragon Tree Travel</b> powstało w 2014 roku z połączenia <b>pasji</b> z <b>pracą przewodnika</b> - my po prostu kochamy naszą wyspę i chcemy ją pokazywać klientom. Naszą pasją są podróże, przyroda, góry oraz dobre jedzenie. <b>Pokazujemy Maderę z perspektywy jej mieszkańców</b>, przemierzamy <b>stare malownicze drogi</b>, które jeszcze parę lat temu były jedynymi szlakami komunikacyjnymi.

Jeżdżąc <b>samochodami terenowymi</b>, docieramy w miejsca <b>niedostępne dla autokarów</b>, czy nawet samochodów osobowych, <b>z dala od tłumu turystów</b>. Przejeżdżamy przez lasy, góry i bezdroża, a <b>otwierane dachy</b> Land Roverów dają możliwość podziwiania <b>pięknych widoków</b> i doświadczania bliskiego kontaktu z naturą przez całą wycieczkę. Prowadzimy wyjazdy w <b>małych grupach</b>, dzięki czemu każdy uczestnik ma możliwość <b>odkrycia maderskich zakamarków</b> oraz <b>posmakowania lokalnych dań</b> i drinków w <b>przyjaznej atmosferze</b> i <b>bez pospiechu</b>.

Nasza zgrana ekipa

<b>Julek</b> - <b>licencjonowany przewodnik</b> po Maderze i <b>właściciel DTT</b>, Polak mieszkający na wyspie od 11 lat, a od 20 lat zajmujący się zawodowo turystyką. Interesuje się meteorologią, ornitologią, botaniką, nurkowaniem i fotografią.

<b>Ania</b> - oficjalnie w DTT zajmuje się <b>marketingiem</b>, <b>mediami społecznościowymi</b> i <b>sprzedażą</b>, nieoficjalnie wszystkim

Nasza flota

Nasza flota to 5 <b>Land Roverów Defender</b> oraz 1 <b>Land Rover Discovery</b>

Wszystkie samochody posiadają <b>panoramiczne dachy</b>, które otwieramy przy dobrej pogodzie. Land Rover to <b>legendarna marka samochodów terenowych</b>, która została stworzona do jazdy w <b>trudnych warunkach</b>. Samochody doskonale radzą sobie na krętych i stromych maderskich drogach.

W sekcji <b>Jak to działa</b> znajdziecie dokładny opis naszych samochodów.