Nasza historia

<b>Dragon Tree Travel</b> powstało w 2014 roku z połączenia <b>pasji</b> z <b>pracą przewodnika</b> - my po prostu kochamy naszą wyspę i chcemy ją pokazywać klientom. Naszą pasją są podróże, przyroda, góry oraz dobre jedzenie. <b>Pokazujemy Maderę z perspektywy jej mieszkańców</b>, przemierzamy <b>stare malownicze drogi</b>, które jeszcze parę lat temu były jedynymi szlakami komunikacyjnymi.

Jeżdżąc <b>samochodami terenowymi</b>, docieramy w miejsca <b>niedostępne dla autokarów</b>, czy nawet samochodów osobowych, <b>z dala od tłumu turystów</b>. Przejeżdżamy przez lasy, góry i bezdroża, a <b>otwierane dachy</b> Land Roverów dają możliwość podziwiania <b>pięknych widoków</b> i doświadczania bliskiego kontaktu z naturą przez całą wycieczkę. Prowadzimy wyjazdy w <b>małych grupach</b>, dzięki czemu każdy uczestnik ma możliwość <b>odkrycia maderskich zakamarków</b> oraz <b>posmakowania lokalnych dań</b> i drinków w <b>przyjaznej atmosferze</b> i <b>bez pospiechu</b>.

Nasza zgrana ekipa

Julek - licencjonowany przewodnik po Maderze i właściciel DTT
Polak mieszkający na wyspie od 2009 roku, a od 20 lat zajmujący się zawodowo turystyką. Interesuje się meteorologią, ornitologią, botaniką, nurkowaniem i fotografią.

Ania
zajmuje się marketingiem, mediami społecznościowymi i sprzedażą, nieoficjalnie wszystkim

Ola
Twój przewodnik podczas naszych ekscytujących wycieczek terenowych po Maderze, organizatorka eksploracji różnych wędrówek po wyspie. Masz pytania lub potrzebujesz więcej informacji? Ola jest osobą, od której możesz uzyskać wszelkie zapytania, niezależnie od tego, czy dotyczą szczegółów wycieczki, czy informacji ogólnych.
Z sercem bijącym dla natury, duszą pragnącą wewnętrznego spokoju i pasją tworzenia znaczących relacji, Ola jest ucieleśnieniem naszego zaangażowania w dostarczanie niezapomnianych wrażeń w podróży po tej urzekającej wyspie!

Nasza flota

Nasza flota to 5 <b>Land Roverów Defender</b> oraz 1 <b>Land Rover Discovery</b>

Wszystkie samochody posiadają <b>panoramiczne dachy</b>, które otwieramy przy dobrej pogodzie. Land Rover to <b>legendarna marka samochodów terenowych</b>, która została stworzona do jazdy w <b>trudnych warunkach</b>. Samochody doskonale radzą sobie na krętych i stromych maderskich drogach.

W sekcji <b>Jak to działa</b> znajdziecie dokładny opis naszych samochodów.